O nas

WROCŁAWSKI RYNEK, HOLLYWOODZKI KLIMAT, WYŚMIENITA KUCHNIA, KUSZĄCY BAR I DUŻO DOBREJ MUZYKI…
BRZMI JAK PRZEPIS NA ŚWIETNĄ RESTAURACJĘ.

POD PAPUGAMI NIE BEZ POWODU ZYSKAŁO SOBIE MIANO MIEJSCA KULTOWEGO NA ROZRYWKOWEJ MAPIE WROCŁAWIA.

Menu?
To mieszanka najnowszych trendów kulinarnych, świeżych, sezonowych produktów i niepohamowanej fantazji Marioli Monczak – naszego rozkochanego w śródziemnomorskich i francuskich smakach szefa kuchni.

A muzyka?
Błogi relaks przy koncertach na żywo w stylu jazz & blues albo płonące parkiety (z okazji imprez takich jak andrzejki, sylwester czy karnawałowe bale przebierańców) i profesjonalni DJ-e. Latem ogródek z widokiem na urocze kamieniczki, zimą – gorące trunki.

Wyjątkowe spotkania Pod Papugami

SPOTKANIA W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ

Z powodzeniem organizujemy także świąteczne, jubileuszowe oraz okolicznościowe imprezy. W Restauracji Pod Papugami spotkacie się Państwo nie tylko z miłą i profesjonalną obsługą. Pod względem obsługi spotkania mogą Państwo oczekiwać z naszej strony zaangażowania i pełnego zrozumienia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są tego typu wydarzenia, dlatego dołożymy wszelkich starań aby chwile spędzone w naszej Restauracji były niezapomniane.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Spotkania biznesowe często wymagają neutralnego gruntu. Miejsca, które nie jest nadęte, nie odstrasza zimnym wnętrzem i nie narzuca z góry pozycji rozmówców, lecz pozwala na podkreślenie partnerskich relacji i otwartości na argumenty. Miejsca takiego jak Restauracja Pod Papugami, gdzie potrzeby biznesu spotykają się ze zrozumieniem.

VOUCHER UPOMINKOWY NA WYJĄTKOWE SPOTKANIA

Dla rodziny, przyjaciół i pracowników. Pomysł na idealny i zawsze trafiony prezent – voucher upominkowy.