Wrocławski Rynek, hollywoodzki klimat, wyśmienita kuchnia, kuszący bar i dużo dobrej muzyki...
Brzmi jak przepis na świetną restaurację.

Pod Papugami nie bez powodu zyskało sobie miano miejsca kultowego na rozrywkowej mapie Wrocławia.
I to nie tylko ze względu na antresolę...

Menu?
To mieszanka najnowszych trendów kulinarnych, świeżych, sezonowych produktów i niepohamowanej fantazji Marioli Monczak – naszego rozkochanego w śródziemnomorskich i francuskich smakach szefa kuchni.

A muzyka?
Błogi relaks przy koncertach na żywo w stylu jazz & blues albo płonące parkiety (z okazji imprez takich jak andrzejki, sylwester czy karnawałowe bale przebierańców) i profesjonalni DJ-e. Latem ogródek z widokiem na urocze kamieniczki, zimą – gorące trunki.

Wyjątkowe spotkania Pod Papugami.

Spotkania w gronie rodziny i przyjaciół

Z powodzeniem organizujemy także świąteczne, jubileuszowe oraz okolicznościowe imprezy. W Restauracji Pod Papugami spotkacie się Państwo nie tylko z miłą i profesjonalną obsługą. Pod względem obsługi spotkania mogą Państwo oczekiwać z naszej strony zaangażowania i pełnego zrozumienia. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są tego typu wydarzenia, dlatego dołożymy wszelkich starań aby chwile spędzone w naszej Restauracji były niezapomniane.

Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe często wymagają neutralnego gruntu. Miejsca, które nie jest nadęte, nie odstrasza zimnym wnętrzem i nie narzuca z góry pozycji rozmówców, lecz pozwala na podkreślenie partnerskich relacji i otwartości na argumenty. Miejsca takiego jak Restauracja Pod Papugami, gdzie potrzeby biznesu spotykają się ze zrozumieniem.

voucher upominkowy na wyjątkowe spotkania

Dla rodziny, przyjaciół i pracowników. Pomysł na idealny i zawsze trafiony prezent - voucher upominkowy.

© Pod Papugami 2019

design Zerka Studio