W piątkowe i sobotnie wieczory w imprezowy nastrój wprowadzają profesjonalni Dj’e kochający muzykę, serwujący z gramofonów starannie wyselekcjonowane kawałki.

Wieczór Dj’ski Pod Papugami to idealna rozgrzewka przed gorączką weekendowych nocy.

Szymek

Szymek jest mieszkającym od 10 lat we Wrocławiu miłośnikiem muzyki, zbieraczem winyli. W ciągu 15 letniej przygody z Dj-ingiem dojrzewał muzycznie co zaowocowało ogromną biblioteką muzyczną jak i ciekawą techniką łączenia dźwięków. Zagrał setki imprez - od lekkich jazzowych brzmień po przez groove funk, rap, disco, skończywszy na mocniejszych dźwiękach rodem z Detroit. Członek nie legendarnego kolektywu Step Ahead, z którym miał okazję zagrać u boku ciekawych artystów z Polski i z zagranicy takich jak:
Regularnie grywa we Wrocławskich klubach gdzie zawsze zaskakuje pozytywną energią oraz ciekawą selekcją utworów.

Ernest

Ernest Dec a.ka. Er-J to rozemocjonowany na punkcie płyt winylowych DJ. Fascynuje go wielokierunkowość w muzyce. Najszybciej serce bije mu grając Funk, Afro Beat, Disco, Jazz, Soul, Rap. Przez kilka lat prowadził sklep z płytami. Jest zawodowym fotografem współtworzącym duet Piqsell Studio.

mixcloud.com/ernest

Pill

Marcin Piłat - ukrywający się pod pseudonimem PILL - to od wczesnej młodości entuzjasta i propagator muzyki, potem perkusista w rockowym zespole, a od 2005 roku DJ rezydent wielu wrocławskich klubów oraz producent koncertów. Choć wychowany na gitarowych brzmieniach i zakochany w latach 80 i wczesnych 90, to w jego setach usłyszymy bardzo zróżnicowany i aktualny repertuar. Uwielbia miksować ze sobą zupełnie nieoczywiste gatunki muzyczne, a jego selekcja utworów często pozytywnie zaskakuje słuchaczy.

© Pod Papugami 2020

design Zerka Studio