Lejdis - Sylwester w sierpniu 2019

Sylwester w środku lata? Dziwne? O nie!
Zapraszamy na kolejną, 9 już edycję Lejdis - sylwester w sierpniu!
W sobotę 24 sierpnia bawimy się do rana Pod Papugami!
O północy fajerwerki, a na parkiecie tańce. Oj, będzie się działo. Co prawda wszystko organizują Ladies, ale Panów też zapraszamy. Ruszamy o 21. Już zamówiliśmy zapasy szampana, będą też wytworne cocktaile na bazie wina musującego:)

Start 24.08.2019r, 21:00
Wstęp wolny!
Panowie proszą Panie, Panie proszą Panów!

P.S. To prawdopodobnie najlepsza impreza tego lata... Tym bardziej, że noworoczne postanowienia tego wieczoru spełniają się lepiej niż te styczniowe. Podobno to zasługa słońca ;) Będziecie?

Finałowa Kolacja TOP CHEF

Kolacja TOP CHEF

Mija rok od emisji finałowego odcinka VII edycji programu TOP CHEF, podczas którego zwyciężczyni - Sylwia Stachyra przygotowała razem z Mariolą Monczak zjawiskowe menu.

Chcemy przeżyć i poczuć to jeszcze raz, dlatego 31 marca o godzinie 17:00 zapraszamy Was do @Pod Papugami na pierwszą w Polsce FINAŁOWĄ KOLACJĘ TOP CHEF!

Pomysł na to wydarzenie zrodził się nie tylko z pasji do gotowania ale również z przyjaźni między dwiema wspaniałymi kobietami. W programie Top Chef udowodniły, że współpraca, a także wsparcie i kobieca intuicja są kluczem do sukcesu. Obydwie panie współpracowały przy wielu projektach, więc decyzja o przygotowaniu tej kolacji jest naturalną kontynuacją ich wspólnych działań.

Tym razem obydwie szefowe - Sylwia i Mariola nie tylko odtworzą 5 finałowych potraw, ale przygotują razem 4 dodatkowe pozycje, tworząc finalnie 9-daniowe menu. O inspiracjach i wszystkich sekretach dotyczących jego przygotowania opowiedzą podczas kolacji ich twórczynie, a foodpairing w postaci wyselekcjonowanych win i autorskich koktajli będzie idealnym dopełnieniem tego kulinarnego doświadczenia.

Muzyka na żywo jest tradycją w Pod Papugami, więc i tego wieczoru rozpieścimy nie tylko wasze podniebienia.

31 marca 2019, godzina 17:00
Rezerwacje i szczegóły pod numerem 71 343 92 75.

Bal Sylwestrowy 2018/2019 Pod Papugami

…::: Bal Sylwestrowy 2018/2019 Pod Papugami :::…

Wyjątkowy wieczór zbliża się wielkimi krokami.
Niebawem przywitamy Nowy Rok.
Spędź tę magiczną noc razem z nami!

Doskonała kuchnia Marioli Monczak w formie szwedzkiego stołu. Dania gorące, przystawki oraz petits fours dostępne przez całą noc. Menu obfitować będzie w wołowinę, dziczyznę czy owoce morza.

Tegoroczny open bar to wyjątkowa oferta z szerokim wyborem alkoholi klasy premium: whisky z różnych regionów Szkocji, Irlandii oraz USA, polskie i zagraniczne wódki, koniaki, egzotyczne alkohole: rumy, tequile, giny, klasyczne cocktaile oraz ciekawe autorskie propozycje naszych barmanów, wina, słodkie, wytrawne oraz ziołowe aperitify.

Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce w ten wyjątkowy wieczór dla koneserów dobrego alkoholu i szampańskiej zabawy?! Zapraszamy na wspólne świętowania do samego rana!

…::: Powitaj Nowy Rok Pod Papugami! :::…

Andrzejki 2018

Andrzejki 2018 Pod Papugami!
Magiczny wieczór z Wróżką Agatą przy dźwiękach muzyki DJ'a Szymka. Przez całą noc serwowane przekąski, dania gorące oraz desery. Spędź ten wieczór razem z nami!

Rezerwacje pod numerem 71 343 92 75.

© Pod Papugami 2019

design Zerka Studio