W piątkowe i sobotnie wieczory w imprezowy nastrój wprowadzają profesjonalni Dj’e kochający muzykę, serwujący z gramofonów starannie wyselekcjonowane kawałki.

Wieczór Dj’ski Pod Papugami to idealna rozgrzewka przed gorączką weekendowych nocy.

Brat Mat

Wrocławski DJ poruszający się w wielu gatunkach muzycznych. Zaczynał od grania z winyli. Pierwszą kolekcję czarnych płyt przywiózł z Nowego Jorku w 2001 roku. Przez wiele lat był aktywny na scenie klubowej, współorganizował imprezy z udziałem polskich i zagranicznych artystów, promował we Wrocławiu projekt Red Bull Music Academy. Współtworzył kolektyw Step Ahead, był regularnie zapraszany na sety w klubach w całej Polsce. Grał u boku: John Digweed, Jimpster, Ernesto, Jeff Samuel, Jeff Bennett, Dj Freestyle, Ben Westbeech, Aaron Jerome, Lovebirds, Waldeck, Hot Toddy, Junior Boys, Luomo, Phonique, Giorgio Moroder, oraz całej czołówki polskich DJów. Współpracuje z muzykami sesyjnymi i wokalistkami, m. in. z Marią Sadowską.

mixcloud.com/bratmat

Szymek

Szymek jest mieszkającym od 10 lat we Wrocławiu miłośnikiem muzyki, zbieraczem winyli. W ciągu 15 letniej przygody z Dj-ingiem dojrzewał muzycznie co zaowocowało ogromną biblioteką muzyczną jak i ciekawą techniką łączenia dźwięków. Zagrał setki imprez - od lekkich jazzowych brzmień po przez groove funk, rap, disco, skończywszy na mocniejszych dźwiękach rodem z Detroit. Członek nie legendarnego kolektywu Step Ahead, z którym miał okazję zagrać u boku ciekawych artystów z Polski i z zagranicy takich jak:
Regularnie grywa we Wrocławskich klubach gdzie zawsze zaskakuje pozytywną energią oraz ciekawą selekcją utworów.

mixcloud.com/bratmat

Ernest

Ernest Dec a.ka. Er-J to rozemocjonowany na punkcie płyt winylowych DJ. Fascynuje go wielokierunkowość w muzyce. Najszybciej serce bije mu grając Funk, Afro Beat, Disco, Jazz, Soul, Rap. Przez kilka lat prowadził sklep z płytami. Jest zawodowym fotografem współtworzącym duet Piqsell Studio.

mixcloud.com/ernest

DJ Michalec

Młody DJ, który chętnie podejmuje się wyzwań. Swoje pierwsze kroki za gramofonami stawiał w wieku 12 lat, a po niespełna kilku tygodniach solidnej nauki, zaczął grać dla publiczności.
Inspiruje się muzyką house (disco, funky, soulful, jackin, tech), funk, nu jazz, acid jazz oraz rock.
DJ Michalec brał udział także w konkursach dla DJ oraz producentów, gdzie zajmował wysokie pozycje. W jednym z wrocławskich klubów zdobył drugie miejsce, spośród 40 uczestników, w pojedyku DJ-skim. W wolnych chwilach zajmuje się produkcją muzyki, a swoje utwory prezentuje między innymi podczas występów.

mixcloud.com/grzegorz-michalec

© Pod Papugami 2019

design Zerka Studio